Specialista na pružiny


KONTAKT

SACH s.r.o.
Průmyslová 1852
258 01 Vlašim

Tel.: +420 317 852 820
Fax: +420 317 852 757

E-mail:
volsicky@pruziny-sach.cz


O společnosti

Společnost SACH je předním evropským výrobcem pružin pro zemědělství a strojírenství. Od svého založení v roce 1993 nabízí svým zákazníkům pružiny ve špičkové kvalitě za příznivé ceny. Její obrat nyní činí 120 miliónů korun. Ve společnosti pracuje 70 zaměstnanců. Firma sídlí ve Vlašimi v České republice. Více než 80 % výroby je určeno na vývoz, zejména do zemí EU. Firma se zpočátku specializovala na dodávky pružin pro zemědělství. Jejími zákazníky se brzy stali nejvýznamnější evropští výrobci zemědělských strojů.

V současnosti firma expanduje v dalších průmyslových odvětvích. Své výrobky dodává výrobcům lisů, armatur, stavebnictví, automobilovému průmyslu. V lednu 2007 se firma přestěhovala do zcela nového závodu ve Vlašimi, který má výrobní plochu 4500 m² a je vybaven nejmodernějšími stroji. Výstavbou tohoto závodu vstoupil SACH do nové etapy dynamického růstu. O velké důvěře zákazníků svědčí i nárůst výroby, která se v posledních letech zvyšuje o 30 % ročně.

Cílem naší firmy je stát se skutečným specialistou na pružiny. Svým zákazníkům nabízíme nejen vysokou kvalitu výrobků, ale také flexibilitu a spolehlivost, tak důležité pro úspěch na současném trhu.

Sídlo společnosti